Zdjęcia w plenerze. Wiecie co je wyróżnia? Czemu ciągle biegam w poszukiwaniu co rusz to nowych miejsc, do których chcę Was zabrać? I dlaczego tak uwielbiam plener?

Plener, którym w większości przypadków jest przyroda ma jedną podstawową zaletę. Wiecie jaką? Po prostu niepowtarzalność. Dosłownie. Zmienia się tak samo, jak zmieniamy się my. Z upływem czasu wygląda inaczej, O każdej porze roku, o każdej porze dnia jest inny. Można nawet śmiało napisać, że takie miejsca, które służą nam jako plener do zdjęć, w pewnym sensie mają duszę, żyją… To cecha, której czasem brakuje zdjęciom zrobionym w studio fotograficznym. Mimo, że zarówno jedne jak i drugie mają swój urok, tak zdjęcia w plenerze nigdy nie będą wyglądać tak samo… Wpływ na to ma bardzo wiele czynników przede wszystkim klimatycznych, takich jak na przykład światło słoneczne: z rana, w ciągu dnia, czy tworzące cudowny nastrój słońce zachodzące. Pora roku również odgrywa kluczowe znaczenie. Zobaczcie jak to samo miejsce, które widzicie na dzisiejszych zdjęciach, jeszcze nie tak dawno mogliście oglądać w scenerii letniej – TUTAJ. Zupełnie inne kolory, inny klimat, jakby inny plener.

Zapraszamy na mały spacer po pergoli, która otacza fontannę multimedialną we Wrocławiu. Znajduję się w sąsiedztwie Hali Stulecia, Ogrodu Japońskiego i pozostałej części Parku Szczytnickiego. Kolejne piękne miejsce warte odwiedzenia…