Każde nasze wyjazdy (jak ostatni na święta) do rodziny – powoduje, że wracamy z ledwo zamykającym się bagażnikiem. Zarówno od jedzenia jak i prezentów. A od kiedy pojawiły się dwa nasze małe skrzaty, tych prezentów jest coraz więcej i więcej 🙂 I wszelkie prośby zaczynające się od słowa: „nie” wierzcie mi, nie skutkują.
Gdy aparat stał się moim ulubionym narzędziem zabaw, wszyscy jednoznacznie stwierdzili, że jednym z najlepszych prezentów dla naszych dzieciaczków będą oczywiście – ciuszki 🙂 Jak to ostatnio ciocia powiedziała: kupiłam te buciki bo takie ładne… e tam, będą na jakąś sesje… Nie pytajcie ile mamy takich cudownych cioteczek i babć, bo dużo 🙂 Gdyby nie one, nie byłoby pewnie tego bloga i tych wszystkich zdjęć. A tak… 🙂
Jednym z ostatnich takich prezentów był ten oto czerwony komplecik na zimę: czapa, szalik i rękawiczki. Idealne zimowe zestawienie w kolorze czerwieni, nad którym chyba pierwszy raz trochę się głowiłam, bo nie wiedziałam jak połączyć czerwień z innymi kolorami.

Czerwony i jego odcienie to z pewnością intensywne kolory i sam ich dodatek powoduje, że rzuca się w oczy. A jak fajnie połączyć czerwień z innymi kolorami, tak żeby wyglądała dobrze i nie przesadzić? Spójrzcie na poniższe cztery zestawienia, które bardzo ułatwiły mi sprawę, a może i Wam się kiedyś przydadzą. 
Jeśli macie ochotę zobaczyć połączenie czerwieni z niebieskimi różnymi odcieniami, czyli wersję 2 odsyłam tutaj, a piękną wersję 4 zobaczcie u innej małej modelki – tutaj (mnie wprost zachwyciła).

Biorąc pod uwagę białe wstawki, które są na naszym komplecie zimowym, wypróbowaliśmy pierwszą wersję. Całą resztę dopełnił nam plener, który również dzięki szarym chmurom i śniegu nie odwrócił uwagi od naszej czerwieni 🙂 Co myślicie o takim zestawieniu?

Jak widać czerwień wyzwala też dodatkowe pokłady energii :):):) Miłego 🙂