Chorwacki spam trwa w najlepsze…


O tym, jak ważną rolę pełnią dodatki i drobne szczegóły w wyborze naszej stylizacji, wspomniałam któregoś pięknego dnia –> ooo TUTAJ… A o tym, jak takie drobiazgi potrafią nadać charakter i wpłynąć na cały look naszego stroju, zobaczycie choćby na tych zdjęciach…

Od czasu do czasu, kiedy najdzie nas wena, udaje nam się wyczarować coś bardziej niecodziennego i dzisiejsze zdjęcia takie właśnie będą! Będą miały swój charakter i trochę pazura.

My zwyczajnie uwielbiamy całą tą zabawę w 'przebieranki’, 'malowanki’ i bieganie z aparatem. Kurcze, sprawia nam to niesamowitą frajdę i wkładamy w to całe nasze serce, żeby jak to tylko możliwe, pokazać całą euforię na naszych zdjęciach – z nadzieją, że Was zarazimy… 🙂

Chodźcie więc na nasze wydanie z małym pazurem, dziś odważniej…
Pomalowaliśmy paznokcie naszej małej gwiazdy (tato nie zabij:)) postawiliśmy na skórzane dodatki i te lustereczka, które wynalazłam w Pepco za zaledwie sześć złotych, a które robią robotę za każdym razem, kiedy je ze sobą zabieramy.
’Mama’ natomiast postawiła na hot czerwone usta, spodnie z dziurami i (nie śmiejcie się) kurtkę dwunastoletniej siostry, w której podwijając rękawy udało się ukryć, że jest właśnie z młodszej siostry 🙂 Takie rzeczy tylko u nas!!!

Miłego oglądania !!!

Privacy Preference Center