Wrocław to miasto, które często przewija się na naszych zdjęciach, ale nic w tym dziwnego skoro mamy możliwość obcować tu każdego dnia. O tym czemu Wrocław i jak zakochana jestem w tym mieście możecie przeczytać ooo TUTAJ.
Natomiast dziś zabierzemy Was w kolejne ciekawe miejsce, które chciałam pokazać już dawno, ale ten ciągły brak czasu i ten brak czasu – rozumiecie, prawda?
Zobaczycie na naszych zdjęciach coś ciekawego, a zarazem nieco intrygującego  – ławkę! Brzmi niewiarygodnie? No cóż – brzmi, ale wierzcie, tak też i wygląda…
Ławka uiliuili – została zaprojektowana przez architekta Piotra Żurawia. Ma nietypowy, falisty kształt, który może prowokować użytkowników do nietypowych zachowań: na uiliuili można usiąść, można się położyć, rozciągnąć, zwinąć w kłębek, wejść na konstrukcję, wskoczyć na nią… Wszystko zależy od pomysłowości.
Wykonana jest z drewna bukowego i stali. Długa na dziesięć metrów, szeroka na trzy metry. Zaprojektowana w taki sposób, że przyjemnie się na niej siedzi. Jest miła w dotyku i emanuje ciepłem. Znajdziecie ją na terenie Kampusu Grunwaldzkiego, przy głównym wejściu do Biblioteki Uniwersyteckiej. 

Skąd nazwa uiliuili? Otóż wystarczy spojrzeć na falisty układ liter „uiliuili”i wszystko jest jasne. Nazwa po prostu nawiązuje do kształtu ławki.
Kolejne miejsce spotkań we Wrocławiu… Przyciągająca uwagę, inspirująca… Spójrzcie na ławkę uiliuili na naszych zdjęciach i sami oceńcie. 
Jak Wam się podoba nowoczesny design uiliuili?