Czasem, kiedy ubieramy swoje ulubione ciuchy i patrzymy potem w lustro, wydaje się, jakby czegoś brakowało. Jakiegoś akcentu, czegoś co podkreśli daną stylizację i sprawi, że będzie wyglądać ciekawie, doda jej charakteru. Macie czasem takie wrażenie?

W dzisiejszych czasach mamy tak duży wybór w sklepach, że możemy naprawdę fajnie się ubrać nie wydając przy tym zbyt wielu pieniędzy. Nawet zwykłe szare ciuchy, możemy ożywić i dodać im uroku, w bardzo prosty sposób – stosując różnego rodzaju dodatki.
Dodatki takie jak: buty czy torebka, czapka czy szalik, czasem jakaś biżuteria. A wszystko po to, żeby móc w jakiś sposób zwrócić uwagę, żeby nasz strój wyglądał szczególnie. No bo kto z nas nie chciałby wyglądać dobrze? A wystarczy tak niewiele, żeby otrzymać pożądany efekt.

W przypadku małych dzieci bardzo fajnie sprawdzają  się dodatki typu: okularki, szalik, czapa, buty, rajstopki – u nas głównie jednolitego koloru biorąc pod uwagę dość pstrokate ubranka dla dzieci. Choć czasem do smutnych ubrań dobrze jest dodać coś, co je rozweseli, tchnie życia. Tym razem spróbowaliśmy zastosować inny rodzaj dodatku – zegarek.

Zegarek, który sprawił, że taki codzienny strój dziecka, jak zwykłe body i wygrzebane w szafie spodnie nabrały swojego unikalnego charakteru. Może nieco zadziornego, ale też ciekawego i zwracającego uwagę, co możecie ocenić i zobaczyć na naszych zdjęciach.
Dodatki, to rzecz niezbędna jeśli chcemy nadać odpowiedniego klimatu nie tylko ubraniom, ale i na przykład wnętrzu mieszkania czy domu…

Dlatego dziś mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa foto obrazy na płótnie (20cm x 20cm), które pomogą ożywić wnętrze Waszego domu. Kto chętny?

Zasady konkursu:

  • zapraszamy do polubienia stron 
          Wielmon
          Niesamowity świat Nadii
  • udostępnienie plakatu konkursowego oraz zaproszenie dowolnej liczby znajomych do zabawy
  • w komentarzu pod plakatem prosimy o wybranie numeru obrazka, który Wam się podoba i gdzie znalazłby miejsce w waszym domu
Regulamin konkursu:
  • Organizatorem konkursu jest www.wielmon.blogspot.com
  • Sponsorem konkursu jest Wielmon
  • Konkurs trwa w dniach 28.09 – 04.10.2015
  • Wyniki konkursu 05.10.2015 
  • Konkurs odbywa się na fb organizatorów – TUTAJ
Wyniki konkursu:
Obrazek nr 1 Pani Bernadetta Bomba
Obrazek nr 2 Pani Anna Kurowska
Gratulacje!

Privacy Preference Center