Kochani !
Nadszedł czas na duże zmiany. Zmiany, które wymagały ode mnie podjęcia pewnej – jak się okazało nie łatwej decyzji…
Ponad trzy lata temu (tak, tyle już minęło) TU powstało moje, ale też i Wasze miejsce: „Wielmon”. Trzy lata pełne emocji, mnóstwa zdjęć, nauki robienia makijaży i ewolucji, które miały miejsce na Waszych oczach.
Pamiętacie jeszcze moje pierwsze nieumiejętnie stawiane kroki i nie do końca dobrej jakości zdjęcia?! Bo ja pamiętam doskonale i płaczę ze śmiechu przeglądając mój pierwszy wpis (o ile można go tak nazwać…). Ale też uśmiech mi się maluje na twarzy, jak tylko pomyślę gdzie mogę być za kolejne trzy lata.
Mimo, że nazwa „Wielmon” na zawsze pozostanie już bliska memu sercu, powoli ustępuje miejsca prostszym i przyjemniejszym rozwiązaniom. Marzyło mi się od zawsze, by połączyć to co przyjemne z pożytecznym i powoli te zmiany nareszcie wchodzą w życie. Dziękuję wszystkim którzy byliście ze mną od początku – to na waszych oczach ewoluowałam. Dziękuję też wszystkim, którzy dołączacie na bieżąco – cieszę się, jak dziecko na każdą waszą reakcję, komentarze i ciepłe słowa.
Już dziś widzicie moją nową stronę, pod nazwą: MonikaWielgus.pl , która wymaga jeszcze drobnych poprawek, ale już jest prawie na finiszu.
Moje nowe logo: które odzwierciedla nie tylko to czym się zajmuję, ale też ma za zadanie ukazać moje zaangażowanie, artystyczną duszę i pasję w którą wkładam całe swoje serce…
Na dniach zmieni się też nazwa funpage na facebooku: z „Wielmon” na „MonikaWielgus.pl„.
NOWE JUTRO ZACZYNA SIĘ DZIŚ…
Za to piękne photo dziękuję z całego serca Rafał Rafko Ciupiński Skadrowany

Privacy Preference Center