Gdy cofam się myślami w czasie i widzę tą małą dziewczynkę pełną marzeń – uśmiecham się…
Uśmiecham się, bo gdy spoglądam jej oczami, widzę jak patrzy na świat… 
Świat – który w jej oczach jest po prostu: zwyczajnie piękny, jakby zaczarowany. Wystarczy, że machnie swoją magiczną różdżką i wszystko zmienia się na lepsze, piękniejsze… Ach te dziewczynki i ich fascynująca wyobraźnia, co?! 🙂
A gdyby faktycznie być taką małą czarodziejką i mieć taką różdżkę? Która potrafiłaby wyczarować świat piękniejszym? Tylko ta czarodziejka zamiast różdżki, posługiwałaby się na przykład pędzlami? 
I tak, z wszystkim znanego nam Kopciuszka, za pomocą magii makijażu wyczarowałaby piękną królewnę? 
Tak, MAKIJAŻ to MAGIA! A prawdziwa magia czyni cuda…
Nie musimy zafascynowane, patrzeć już na fotografie metamorfoz kobiet, które nagle przeistaczają się w olśniewające piękności… Bo dziś za pomocą tej magii – magii makijażu – możemy poczuć się równie piękne! 
PRO ACADEMY school of makeup – sama wciąż się zastanawiam jakim cudem trafiłam w wasze ręce, ale wiem jedno – cały bagaż wiedzy i praktyki, jaki wynoszę ze szkoły, odmieni (nie tylko) mój świat… Dodatkowo moja fotografia zyska nowy – piękniejszy wymiar…
A skoro trening czyni mistrza, to ćwiczymy, ćwiczymy, ćwiczymy… Wkrótce będą pierwsze efekty… Macie ochotę na metamorfozy, przed i po?
Tymczasem kilka makijażowych zdjęć. Miłego 🙂

Privacy Preference Center