Jarmark Świąteczny czas zacząć!

Odkąd zmieniliśmy kartkę w naszym kalendarzu na miesiąc grudzień zrobiło się jakoś bardziej magicznie, bardziej klimatycznie, bardziej świątecznie.  W radiu słyszę świąteczne piosenki, przed oczami widzę rozświetloną choinkę, czuję pachnące wypieki, spędzając czas w gronie najbliższych i uśmiecham się na tą myśl, a na serduchu robi się przyjemne ciepło. 
Nie ważne czy masz dobre życie, czy złe. Czy jesteś szczęśliwy, czy nie. Jest taka moc, co smutek w radość zamienia. Jest taka siła, co spełnia marzenia. Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia. To właśnie jest magia Świąt Bożego Narodzenia…
Stąd pewnie wrzucamy tak wiele fotek, którym tematem przewodnim są właśnie zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że i Wam też zrobi się cieplej na serduchu, jak wkroczycie z nami w świat bajkowej scenerii, wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina, czekoladowych pierników i innych słodkości. Zobaczycie jeden z najpiękniejszych jarmarków – Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. Czeka Was tu moc świątecznych niespodzianek i atrakcji, a magia świąt oczaruje każdego. Zapraszamy!!!
I kolejne nasze „chwalimy się” – tym razem popielaty misiek 🙂 Jak Wam się podoba to wydanie naszych robótek na drutach?